جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

سخنی با رییس جمهور محترم

  به قلم :      ایرج افراسیابی - سردبیر پایگاه خبری عصر سلماس و مدیر وبلاگ صدای سلماس

  محضر گرانقدر ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران


  سلام علیکم؛
  بی شک حضور حضرتعالی در استان آذربایجان غربی بارقه امیدی در دلهای شیفته تدبیر و اصلاح به بار می نشاند و آنان را در ادامه مسیر اصلاح طلبی و حرکت به سمت و سوی تدبیر و امید تشویق می کند.
  حضور شما را در استان آذربایجان غربی ، غنیمتی سترگ می شماریم و تلاش می کنیم تا خاطره و عکسی بس زیبا از این حضور پرمهرتان در آلبوم تاریخ آذربایجان همیشه سرفراز به یادگار نگه داریم.
  جناب آقای دکتر روحانی ؛
  شهرستان سلماس به عنوان شهری که در انتخابات 92 بیشترین رأی را به جنابعالی و دولت تدبیر و امید داد با مردمی با پیشینه تاریخی و فرهنگ و تمدّنی بس عظیم در انتظار نگاه پر مهرتان در آبادانی و توسعه منطقه دارد.
  تقدیم 723 شهید سرفراز به انقلاب اسلامی ، هزاران جانباز و آزاده و حضور مستمر در صحنه های مشارکت در اداره کشور از افتخارات سلماس و سلماسی هاست و عهدی دیرین و راسخ با صداقت و صلابت شما در پیشرفت جامعه و پر رنگ کردن وجهه ایران اسلامی در اذهان ملی و بین المللی بسته است.
  رییس جمهور محبوب و مردمی ؛
  امّا مردم شهرستان سلماس سالها و بلکه دهه هاست در وعده گشایش بازار مرزی این سو و آن سو را می نگرند تا بلکه فرجی حاصل شود و از عنایت و توجّه دولتمردان باب فتحی در معیشت شان گشوده شود.
  علیرغم تلاش مسئولین سابق و حال و به ویژه استاندار محترم در این امر متأسفانه تا بحال حرکتی عملی و قطعی در این زمینه دیده نشده است و بدیهی است راه اندازی این بازار مرزی تحولی شگرف در اقتصاد و اشتغال منطقه خواهد داشت.
  لذا از جنابعالی که به درایت و مردم داری شهره عام و خاصید، استدعای عاجزانه می شود برای سال 95 هدیه ای از جانب دولت تدبیر و امید به مردم شهرستان سلماس اعطا فرمایید که شاید جزو معدود خواسته های بحق آنان است :

                      " گشایش و راه اندازی بازار مرزی شهرستان سلماس "

  رجای واثق دارد این امر به ید توانای شما و دستور و رهنمود والایتان جامه عمل بپوشد.
  سلامتی و توفیق روزافزون جنابعالی و دولت تدبیر و امید را از درگاه حنّان منّان خواستاریم./الف


  این مطلب تا کنون 15 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 27 ارديبهشت 1395
  منبع
  برچسب ها : سلماس ,تدبیر ,شهرستان ,امید ,حضور ,مردم ,شهرستان سلماس ,بازار مرزی ,دولت تدبیر ,آذربایجان غربی ,مردم شهرستان ,مردم شهرستان سلماس ,
  سخنی با رییس جمهور محترم

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 11 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر